ROZPIS TRÉNINGOV

Box v Bratislave tak jedine v našom BEST BOXING CLUB. Naučíš sa základom boxu, dostaneš sa do formy, vyformuješ postavu alebo sa staneš šampiónom v ringu. Je to na TEBE !! Lebo iba ,,kde je vôla, tam je cesta" !!

Rozpis našich tréningov

Rozpis našich tréningov

Príď si s nami zatrénovať!

Box v Bratislave tak jedine BEST BOXING CLUB.
Naučíš sa základom boxu, dostaneš sa do formy alebo sa staneš šampiónom v ringu.

Skupina DIEVČATÁ ZŠ je pre dievčatá základných škôl od 7 do 15 (1. – 9.ročník ZŠ) rokov a tréning je určený na rozvoj pohybových zručností, formovania postavy, základov sebaobrany a boxu.

Skupina CHLAPCI ZŠ je pre chlapcov základných škôl od 7 do 15 (1. – 9.ročník ZŠ) rokov a tréning je určený na rozvoj pohybových zručností, základov sebaobrany a boxu.

Skupina ELITA je určená pre pokročilých boxerov, alebo boxerov ktorí boxujú súťažne.

Skupina HOBBY je určená pre nových členov, ktorí sa chcú naučiť základy boxu, zlepšiť kondíciu a fyzicky aj psychicky si zatrénovať. Veková hranica je od 15 rokov.

FITNESS BOX je určený iba pre ženy od 15 rokov. Je to ideálny tréning na formovanie postavy, zlepšenie fyzickej kondície a nadobudnutie sebavedomia.

SÚKROMNE TRÉNINGY sú osobné tréningy pod vedením kvalifikovaného trénera. Sú vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých, ktorí chcú napredovať rýchlejšie, alebo ktorým nevyhovuje trénovanie v skupine a chcú byť pod osobným dohľadom trénera.

KONTAKT: Andrej Horný – 0944 220 067, andrejlevihorny@gmail.com

FITNESS BOX – Zuzana Horná, 0907 504 681, zuzanahorna@gmail.com

KDE NÁS NÁJDETE: v BEST BOXING GYMe, Milana Marečka 8, dole pod terasou, Devínska Nová Ves, Bratislava